Restaurace

Nápojový lístek - podzim/zima 2020

Na čepu naleznete Pilsner Urquell, na kterém si velmi zakláme, stejně jako na odborně zaškolených výčepních, kteří ještě umějí čepovat pivo na hladinku s tak hustou krémovou pěnou, jako to uměli naši předci.

V hotelové restauraci se stylovou dobovou výzdobou a zachovalými historickými klenbami si můžete pochutnat na českých i mezinárodních pokrmech. Výhradně z čerstvých surovin je tu připravují špičkoví kuchaři pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Koubka, člena národního týmu České republiky v gastronomii. Pro Vaše chuťové pohárky jsou tu nachystány sezonní speciální nabídky, ale i stálá jídla, kterým vévodí česká kuchyně v moderním pojetí. Residence U Černého orla se může pyšnit výborným hodnocením hostů na portálu Tripadvisor, kteří často oceňují kromě útulného ubytování také kvalitní pokrmy a služby v hotelové restauraci.

O příjemnou atmosféru se tu každý den od 7:00 do 23:30 hodin stará přátelská obsluha. Prostory restaurace jsou také vhodné pro uspořádání soukromých akcí, školení či tiskových konferencí. Najdete tu i optimální podmínky pro úspěšnou pracovní schůzku – potřebné soukromí a bezplatné wi-fi připojení je tu samozřejmostí.

Milovníci vín jistě ocení bohatě zásobenou vinotéku nabízející kvalitní česká i světová vína. Umístění v zajímavých sklepních prostorech, které na Vás dýchnou historickou atmosférou, navodí tu správnou náladu a degustace vína se hned promění v jedinečný zážitek.

Hotelovým hostům v restauraci poskytujeme slevu na konzumaci. Snídaně, které jsou v ceně ubytování, podáváme formou à la carte od 7:00 do 11:00 hod. ve všední den a od 8:00 do 11:00 hod. o víkendu. S radostí Vám však snídani či jakýkoliv pokrm z jídelního lístku naservírujeme přímo do postele Vašeho pokoje. Room servis je možné využít téměř po celý den, od 7:00 do 23:00 hod.